Auktioner

14 Pins52 Followers
Växjö Auktionskammare

Växjö Auktionskammare

Köp och sälj på auktion & till fast pris på Tradera.com - Nya auktioner idag!

Smålands Auktion & Konsult AB

Smålands Auktion & Konsult AB

KAFFEKOPP MED FAT - SPALJE - GUSTAVSBERG - WILHELM KÅGE

5 st SPALJÉ assietter,i fint begagnat bruksskick! Wilhelm Kåge

Gustavsberg Pyro Oval form nr 32 Wilhelm Kåge tillv 1929-55 retro samlare

PARTI SERVIS, 42 delar, benporslin, modell 2457, Gustavsberg, 1900-talets mitt- andra hälft. - Bukowskis

10661693_fullsize.jpg 3 000 × 3 000 pixlar

Bildresultat för gustavsberg 2457

8037734 bukobject

8037734 bukobject

MAT- OCH KAFFESERVIS, 65 delar, benporslin, modell 2457, Gustavsberg.

smalandsauktioner.se – Slagauktioner på internet i realtid

Ekenbergs Auktioner AB

Ekenbergs Auktioner AB

Pinterest
Search