Bilder för 114278. KLÄDSKÅP, fur, 1930/40-tal. – Auctionet

Bilder för 354768. KLÄDSKÅP, 1920-tal. – Auctionet

KLÄDSKÅP, 1800-talets andra hälft.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

KLÄDSKÅP, 1900-talets första hälft.

KLÄDSKÅP, jugend, 1900-talets första del.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, omkring år 1900.

KLÄDSKÅP, rokokostil, 1900-talets första hälft.

Pinterest
Search